Jamar Oy

Laajin tuote- ja palvelutarjonta yhdistettynä ammatitaitoiseen kokemukseen yli kymmenen vuoden ajalta.

Yritys

Suomen laadukkaimmat lasiterassit jo yli kymmenen vuoden kokemuksella

Tarjoamme asiakkaillemme kaikki terassirakentamiseen liittyvät tuotteet ja palvelut suunnitteluvaiheesta rakentamiseen saakka. Yksilölliset, tyylikkäät ja toimivat terassiratkaisut ovat intohimomme.

Kaiken perustana on vankka kokemus sekä alan erityisosaajien ammattitaito, jotka takaavat luotettavan palvelun ja laadun.

Toimimme pääkaupunkiseudun, Pirkanmaan ja Hämeen seuduilla ympärivuotisesti toimittaen tuotteemme avaimet käteen- periaatteella.

Henkilökuntamme

Asiantunteva henkilökuntamme auttaa sinua kaikissa terassirakentamiseen liittyvissä asioissa. Soita tai täytä alla oleva lomake ja otamme teihin yhteyttä!

Helsinki

Heikki Majuri : Toimitusjohtaja

Heikki Majuri


Toimitusjohtaja


040 161 4440
heikki.majuri@jamar.fi
Heikki Suoraniemi : Asennuspäällikkö

Heikki Suoraniemi


Asennuspäällikkö



heikki.suoraniemi@jamar.fi
Oskari Sippola : Myynti

Oskari Sippola


Myynti


040 529 2454
oskari.sippola@jamar.fi
Jaakko Leppänen : Myynti

Jaakko Leppänen


Myynti


050 341 6027
jaakko.leppanen@jamar.fi

Tampere

Markku Jokitalo : Myyntijohtaja

Markku Jokitalo


Myyntijohtaja


044 015 9887
markku.jokitalo@jamar.fi
Seppo Jokitalo : Työnjohto

Seppo Jokitalo


Työnjohto


050 397 7331
seppo.jokitalo@jamar.fi
Valtteri Leinonen : Tilaukset ja lupakuvat

Valtteri Leinonen


Tilaukset ja lupakuvat


044 999 2258
valtteri.leinonen@jamar.fi

Jätä soittopyyntö

Kaipaako pihasi piristystä? Ota meihin yhteyttä!

  • Kirjoita tähän, milloin voimme ottaa sinuun yhteyttä ja mahdolliset kysymykset.

Osoitetiedot

Helsingin varasto ja logistiikka

  • Jamar Oy / Pääkaupunkiseutu
  • Tuulilasintie 24
  • 00770 Helsinki

Tampereen varasto ja logistiikka

  • Jamar Oy / Pirkanmaa
  • Rajasilta 3
  • 33880 Lempäälä

Kirjeet ja muut paperit

  • Rajasilta 1
  • 33880 Lempäälä
  • Puh. 020 755 1440

Laskutus

  • Jamar Oy
  • PL 71795
  • 00021 Laskutus

Verkkolaskutus

  • Verkkolaskuosoite: 003721599454
  • Verkkolaskuoperaattori: Itella Information Logistics Oy
  • Välittäjäntunnus: 003710948874