Jamar Oy

Laajin tuote- ja palvelutarjonta yhdistettynä ammatitaitoiseen kokemukseen yli kymmenen vuoden ajalta.

Yritys

Suomen laadukkaimmat lasiterassit jo yli kymmenen vuoden kokemuksella

Jamar on tuonut suomalaisille laajimman tuote- ja palvelutarjonnan yhdistettynä ammatitaitoiseen kokemukseen jo yli kymmenen vuoden ajan.  Tarkoituksenamme on olla paras mahdollinen terassitoimittaja  pääkaupunkiseudun, Pirkanmaan ja Hämeen seuduilla.

Terassirakentamisen lisäksi tarjoamme monipuoliset palvelut kuten lupapalvelut, purku- ja maatyöt sekä lisävarusteet.

Henkilökuntamme

Asiantunteva henkilökuntamme auttaa sinua kaikissa terassirakentamiseen liittyvissä asioissa. Soita tai täytä alla oleva lomake ja otamme teihin yhteyttä!

Helsinki

Heikki Majuri : Toimitusjohtaja

Heikki Majuri


Toimitusjohtaja


040 161 4440
heikki.majuri@jamar.fi
Heikki Suoraniemi : Asennuspäällikkö

Heikki Suoraniemi


Asennuspäällikkö



heikki.suoraniemi@jamar.fi
Oskari Sippola : Myynti

Oskari Sippola


Myynti


040 529 2454
oskari.sippola@jamar.fi
Jaakko Leppänen : Myynti

Jaakko Leppänen


Myynti


050 341 6027
jaakko.leppanen@jamar.fi

Tampere

Markku Jokitalo : Myyntijohtaja

Markku Jokitalo


Myyntijohtaja


044 015 9887
markku.jokitalo@jamar.fi
Seppo Jokitalo : Työnjohto

Seppo Jokitalo


Työnjohto


050 397 7331
seppo.jokitalo@jamar.fi
Valtteri Leinonen : Tilaukset ja lupakuvat

Valtteri Leinonen


Tilaukset ja lupakuvat


044 999 2258
valtteri.leinonen@jamar.fi

Jätä soittopyyntö

Kaipaako pihasi piristystä? Ota meihin yhteyttä!

  • Kirjoita tähän, milloin voimme ottaa teihin yhteyttä ja mahdolliset kysymykset.

Osoitetiedot

Helsingin varasto ja logistiikka

  • Jamar Oy / Pääkaupunkiseutu
  • Tuulilasintie 24
  • 00770 Helsinki

Tampereen varasto ja logistiikka

  • Jamar Oy / Pirkanmaa
  • Rajasilta 3
  • 33880 Lempäälä

Kirjeet ja muut paperit

  • Rajasilta 1
  • 33880 Lempäälä
  • Puh. 020 755 1440

Laskutus

  • Jamar Oy
  • PL 71795
  • 00021 Laskutus

Verkkolaskutus

  • Verkkolaskuosoite: 003721599454
  • Verkkolaskuoperaattori: Itella Information Logistics Oy
  • Välittäjäntunnus: 003710948874