YHTEYSTIEDOT PÄÄKAUPUNKISEUTU

Myynti

Oskari Sippola : Myyntipäällikkö

Oskari Sippola

Myyntipäällikkö

040 529 2454 oskari.sippola@jamar.fi
Jaakko Leppänen : Myynti

Jaakko Leppänen

Myynti

050 341 6027 jaakko.leppanen@jamar.fi

Asennus

Heikki Suoraniemi : Asennusjärjestelijä / asentaja

Heikki Suoraniemi

Asennusjärjestelijä / asentaja

050 436 3853 heikki.suoraniemi@jamar.fi
Jussi Koponen : Asentaja

Jussi Koponen

Asentaja

Kivipyykintie 6
01260 Vantaa

ASIAKASTUKI HELSINKI
p. 050 436 3853
heikki.suoraniemi@jamar.fi

YHTEYSTIEDOT PIRKANMAA JA HÄME

Myynti

Markku Jokitalo : Myyntijohtaja

Markku Jokitalo

Myyntijohtaja

044 015 9887 markku.jokitalo@jamar.fi
Seppo Jokitalo : Myynti

Seppo Jokitalo

Myynti

050 397 7331 seppo.jokitalo@jamar.fi

Asennus

Mikael Vehka-Aho : Asennusjärjestelijä / asentaja

Mikael Vehka-Aho

Asennusjärjestelijä / asentaja

Arvid Kalliokoski : Asentaja

Arvid Kalliokoski

Asentaja

Rajasilta 1
33880 Lempäälä
Puh. 020 755 1440

ASIAKASTUKI TAMPERE
p. 050 397 7331
seppo.jokitalo@jamar.fi

HALLINTO

Heikki Majuri : Toimitusjohtaja

Heikki Majuri

Toimitusjohtaja

040 161 4440 heikki.majuri@jamar.fi
Valtteri Leinonen : Tilaukset ja lupakuvat

Valtteri Leinonen

Tilaukset ja lupakuvat

044 999 2258 valtteri.leinonen@jamar.fi

LASKUTUSTIEDOT

Jamar Oy
PL 71795
00021 Laskutus

Verkkolaskuosoite: 003721599454
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Group Oy

Välittäjäntunnus: 003710948874

VARASTO JA LOGISTIIKKA

PIRKANMAA
Rajasilta 3
33880 Lempäälä

VANTAA
Kivipyykintie 6
01260 Vantaa